KARİYER EVİM HİZMET SÖZLEŞMESİ

KARİYER EVİM

www.kariyerevim.com – kariyerevim@gmail.com

Alıcı İsim Soyisim
Alıcı T.C. Kimlik No
Alıcı GSM
Alıcı E- Mail
Alıcı Adres

 1. EĞİTİM KONULARI VE SÜRELERİ VE ŞEKLİ

Dersler Üniversite uzaktan eğitim sistemiyle Üniversite video kaydı şeklinde gerçekleşecektir. ( KARİYER EVİM Üniversite Videoları kursiyerler ile CD, flash bellek vs harici depolama sistemleri ile paylaşmaz. Ayrıca KARİYER EVİM Üniversite eğitim videolarının kopyalanması, saklanması, paylaşılması ya da ticari amaçla kullanılmasının tespitinde yasal işlem başlatacağını kursiyerlerine bildirir.

Üniversite Eğitimleri online sistemler üzerinden olacaktır. KARİYER EVİM teknik aksaklıklar halinde daha iyi hizmet verebilmek için başka bir web online eğitim sistemine dersleri taşıyabilir.

KARİYER EVİM kursiyerlerinin Üniversite eğitimlerini alabilmeleri için online eğitim sisteminden sorumludur.

KARİYER EVİM Üniversite Eğitim için şartları yerine getiremeyecek duruma gelirse ücreti geri iade etmek ile yükümlüdür.

Kursiyer bazlı olarak, internet hızı yavaşlığı, pc problemleri, internet sağlayıcı

Kuruluşlar vb. gibi kaynaklanan sorunlardan KARİYER EVİM sorumlu değildir.

 1. EĞİTİMLERİN ÖNGÖRÜLEN TARİHLERİ:

Eğitim tarihleri kariyerevim.com web adresinde belirtilen tarihlerde başlar.

** KARİYER EVİM Üniversite Eğitim Tarihlerinde ve Eğitmen seçiminde değiştirme hakkını gizli tutabilir. KARİYER EVİM tarih,mekan,sistem değişliği yapsa dahi kursiyerlerine eğitimi tamamlamakla yükümlüdür

 1. ŞİFRE TANIMLAMA

KARİYER EVİM  Üniversite Eğitim uzaktan eğitime giriş sistemi ; kullanıcı adı ve şifreleri eğitim belirtilen tarihinde saat 20 : 00 ‘ a kadar şifreleri kursiyerlerine mail ve/veya sms yoluyla iletir.

Eğitim tarihinde şifrelerin ulaşmaması durumunda şifrelerin ulaştığı tarihte eğitim başlamış olur ve kursiyerin kaybettiği gün veya günleri süreye ekleyerek kursiyere kurs süre hakkını yerine getirilir.

Şifrelerin gecikmesi durumunda hiçbir şekilde ücret geri iadesi istenemez, ücret iadesi ancak eğitim açılamadığı taktirde iade edilir.

 1. BELGELENDİRME

KARİYER EVİM Üniversite Eğitim eğitimlerine katılan ve gerekli yükümlülükleri yerine getiren tüm kursiyerlerine kursiyer adına düzenlenmiş, herhangi bir kamu üniversitesinden Sertifika vermekle yükümlüdür.

KARİYER EVİM Üniversite Sertifikaları anlaşmalı kargo şirketleri ile karşı ödemeli olarak gönderim yapılacaktır.

KARİYER EVİM kursiyerin vermiş olduğu bilgileri doğru kabul etmekte ve doğabilecek sorumluluklardan sorumlu değildir.

KARİYER EVİM sertifikasını Kamu Üniversitesinden vermekle yükümlüdür.

KARİYER EVİM anlaşmalı olduğu kamu üniversitelerin ismini gizli tutma ve sertifikayı anlaşmalı olduğu herhangi bir kamu üniversitesinden verme hakkı vardır.

Kursiyerin vermiş olduğu bilgilerden kaynaklı olarak sertifikada yapılacak değişikliklerde sertifika düzeltme bedeli istenmektedir.

Üniversite Eğitim sertifikasının kursiyere ulaşması eğitim bitiş tarihinden sonra 30 iş günü içerisinde kursiyere ulaştırılır.

 1. KESİN KAYIT SIRASINDA İSTENİLEN BELGELER

Kursiyer kesin kaydı için ;

 • En Son Mezun Olunan Okul Diploması
 • Kimlik
 • Eğitim Hizmet Sözlemeşmesini
 • Banka Dekontunu

Taratıp (scan) mail ortamında kariyerevim@gmail.com mail adresine gönderilmesi istenmektedir.

 1. DERS NOTLARI VE DOKÜMANLARI:

KARİYER EVİM, kursiyerleri ile eğitmenlerin paylaşıma açtığını ders notlarını, Üniversite uzaktan eğitim sisteminde paylaşıma açmakla yükümlüdür.

KARİYER EVİM, Üniversite eğitmenlerin dokümanlarını paylaşmaması durumunda doküman verme zorunluluğu

 1. ÜCRETLENDİRME:

Üniversite Video eğitim ücretlendirmeleri kariyerevim.com web adresinde yayınlanan video kurs fiyatı üzerinden yapılmaktadır.

KARİYER EVİM belirttiği kurs ücreti ve KDV bedeli dışında (kursiyer kaynaklı düzeltmeler hariç) para talep

Üniversite Sertifikalar karşı ödemeli şekilde gönderilmektedir.

Kursiyerin vermiş olduğu bilgilerden kaynaklı olarak sertifikada yapılacak değişikliklerde sertifika düzeltme bedeli istenmektedir.

Kursiyer, Üniversite uzaktan eğim sistemi şifresi ulaştıktan sonra ve/veya kurs ücretini yatırdıktan sonra cayma hakkı

Üniversite Eğitim ücreti eğitim başlamadan peşin olarak EFT/Havale yolu ile tahsil edilir.

8.İADE ve TESLİMAT KOŞULLARI

4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik’te “Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.” hükmü bulunmaktadır. Bu hükümde de belirtildiği üzere; satın alınan eğitim paketleri, hizmetler veya ürünler; ücretleri ödendikten sonra mesai saatleri içerisinde aktif hale getirilir. Üyelik bilgileri kullanılarak bir kez dahi sisteme giriş yapılması halinde, aktif edilen üyelikler hiçbir neden gösterilerek üye tarafından iptal edilemez, yasal cayma hakkı kullanılamaz ve KARİYER EVİM tarafından tahsil edilen ücretler üyeye iade edilmez. Sisteme yapılan tüm girişler özel zaman damgası ve ip numarası ile birlikte üyenin hesabına kayıt edildiği için, sistemimizdeki bu kayıtlar tüm yasal itirazlara delil teşkil edecektir.

9.GİZLİLİK

KARİYER EVİM vermiş olduğunuz bilgileri üniversite ve KARİYER EVİM bünyesinde bulunan firmalar dışında paylaşmamayı taahhüt eder.

İletişim bilgileri dışında ki bilgiler KARİYER EVİM tarafından saklanmaz.

Ön kayıt formunu doldurarak size haftalık ve aylık sms , telefon ve mail bilgilendirmesini kabul etmiş sayılırsınız. Bu bilgilendirmeden çıkma hakkına sahipsiniz. Haberdar ettiğiniz taktirde bilgilendirme almayacaksınız.

10.Sözleşmenin Onaylanması

KARİYER EVİM üyeleri, Eğitim/Fırsat / Ön Kayıt / Başvuru Formu’nu doldurdukları andan itibaren Kariyer  Evim Sistemi’ne kayıt işlemleri başlamış ve müşteri hizmet sözleşmesini okuyup/anlayıp kabul etmiş sayılacaktır.

Sosyal medyalardan gönderilen bilgiler kapsamında mail olarak gönderilen hizmet sözleşmesini de mail ortamında okuyup anlayıp kabul etmiş sayılacaktır.

Sözleşme onay tarihi mailin gönderilmesi ve/veya formun doldurma tarihi esas alınır.

11.Uyuşmazlık ve Mahkeme

Tarafların uyuşmazlık durumunda bu sözleşme ile ilgili ; Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri, ilan edilen değerin üstünde ise İzmir Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

İş bu sözleşme KARİYER EVİM ve ………………………………………………arasında

.…/.…/…… tarihinde iki nüsha olarak elektronik ortamda imzalanmıştır.

KARİYER EVİM Yetkili Kursiyer

……………………..