Kariyer Evim 

Kariyer Evim Bilişim ve E-Ticaret Firması olarak Devlet ve Özel Üniversitelerin Uzaktan Eğitim Videolarının Satış, Tanıtım ve Pazarlama Aşamasında yıllardır Devlet ve Özel Üniversiteler ile çalışmaktadır. Sağladığımız uzaktan eğitim platformu çözümleri ile bir çok eğitim firmasına alt yapı, reklam, sertifikasyon ve Üniversite eğitim video materyali sağlamaktan gurur duyuyoruz.  Üniversite Eğitim alanının çeşitli alanlarında 5 yıldır faaliyet gösteren Kariyer Evim, Bilişim,reklam ve E-Ticaret alanında yapmış olduğu faaliyetler ile Türkiye ve Dünya’da farklılıklar yaratmıştır. Birçok kuruma Üniversite Video Eğitim tanıtımı ve satışını yaparak Üniversitelerin Video eğitimlerinin geniş kitlelere ulaşmasını sağlamıştır.

KARİYER EVİM EĞİTİM SERTİFİKA HİZMETLERİ

Kariyer Evim olarak sertifikalarımız üniversite onaylı uluslararası geçerli bir şekilde kullanıcılarımıza sunuyoruz.

Eğitimlerinize değer veriyoruz vermiş olduğunuz eğitimleri devlet üniversitesinden onaylı sertifikalar ile taçlandırıyoruz. Karşılıklı sağlanan mutabakatlar ve uygun şartları taşıyan örgün ya da uzaktan eğitim alanında verdiğiniz eğitimleri  Kariyer Evim aracılığıyla üniversite onaylı bir şekilde katılımcılarınıza sağlayabilirsiniz.

UZAKTAN EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ

KARİYER EVİM SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

Kariyer Evim olarak , sizlere uzaktan eğitim alt yapısını sağlıyor, aylık, yıllık , vb şekikde kiralayabilme imkanı sunuyoruz. Aşağıda ki başlıklardan sistemsel hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMLERİ

Uzaktan Eğitim Sistemi Kiralama

Uzaktan Eğitim Çözümleri

Kariyer Evim olarak ihtiyacınız olan ofline kullanıcı ve online kullanıcı alt yapıyı sizlere sağlıyoruz. Yıllık olarak kiralayabilir, eğitim videolarınızı çözüm ortaklığı kapsamında alt yapımızda barındırabilirsiniz.

WEB SİTE HİZMETLERİ

Eğitim Firmanıza Uygun Web Sitesi

İnternette Yerinizi Alın

Eğitim üzerine hizmet verdiğiniz web sistesinin yapımını sizler için sağlayabilir, eğitim içeriği hazırlayabiliriz.

Canlı Ders Alt Yapısı

Canlı Ders İçin Sistemimizi Kullanabilirsiniz.

Canlı Online Ders

Online Derslerinizi uzaktan eğitim alt yapımız üzerinden günlük olarak kiralayabilirsiniz.

KARİYER EVİM VİDEO HİZMETİ

Kariyer Evim olarak ;

Mevcut eğitim videolarımızı sistem üzerinden kiralayabilirsiniz. Büyük bütçeli eğitim çekimleri yerine uygun ücretlerle geniş eğitim arşivine sahip olabilir, hem sistemsel hem de video masrafından kurtulmuş olursunuz.